Okna kolankowe IKDU I6 firmy Okpol

Okna kolankowe IKDU I6 firmy Okpol

Światło słoneczne wpływa na nasze dobre samopoczucie oraz dodaje energii. Podczas budowy domu warto więc zadbać o to, aby wpuszczać go do pomieszczeń w jak największych ilościach. Jednym z rozwiązań, które będą w tym pomocne, są okna kolankowe. 

Okna kolankowe IKDU I6 firmy Okpol zostały zaprojektowane z myślą o połączeniu zalet okna dachowego z fasadowym. Jak informuje ich producent, zapewniają wnętrzu spory dopływ światła słonecznego, a najlepszy efekt uzyskuje się przy zgrupowaniu ich w bloki (tzw. montaż kombi – dwa lub więcej okien obok siebie).

Okna kolankowe IKDU I6 firmy Okpol – specyfika konstrukcji

Specyfika konstrukcji IKDU I6 pozwala na uchylenie skrzydła, dzięki czemu pomieszczenia mogą być lepiej wywietrzone. Dodatkowym elementem, podwyższającym ich funkcjonalność, jest specjalna powłoka antyroszeniowa, która redukuje osadzanie się pary wodnej na zewnętrznej szybie i wpływa na poprawę przejrzystości.

Okna są IKDU I6 są energooszczędne: wyprodukowane w oparciu o technologię SuperThermo, wyróżniające się współczynnikiem przenikania ciepła dla całego okna Uw= 1,0 W/m?K. Ich konstrukcja składa się z: solidnej, drewnianej stolarki SOLID+, pakietu trzyszybowego z dwoma ciepłymi ramkami międzyszybowymi i dwoma powłokami niskoemisyjnymi oraz dwoma szybami hartowanymi. IKDU I6 można zestawić z dowolnymi modelami okien dachowych, np. obrotowymi lub uchylno-przesuwnymi.

Okna są objęte gwarancją (10 lat/okno, 20 lat/szyba).
Cena:  od 2039,34 zł brutto

Okno kolankowe Ikdu I6 firmy Okpol

źródło: Okpol

Dodaj komentarz