Okna dachowe

Okna aluminiowe — dlaczego są tak popularne?

Okna aluminiowe są jednym z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej. Ich popularność wynika z wielu korzyści, jakie oferują w porównaniu z innymi rodzajami okien, takimi jak drewniane czy PVC.

Okna drewniane, PCV czy aluminiowe? Szukamy stolarki najlepszej dla Twojego domu

Planujesz wymianę stolarki, ale nie potrafisz zdecydować, który rodzaj okien wybrać – drewniane, PCV czy aluminiowe? Przybywamy Ci na ratunek i przedstawiamy dokładną charakterystykę każdego z nich. Sprawdź nasze rady i wybierz stolarkę najlepszą dla Twojego domu. Wybór okien ze względu na parametry technicznie nie jest już problemem. Stolarka oferowana przez sklepy internetowe i producentów cechuje się dobrą termoizolacją, odpowiednio wycisza hałas z otoczenia, a przy tym zapewnia niepowtarzalny wygląd

Okno dachowe - na co zwrócić uwagę?

Dzięki oknom dachowym możemy stworzyć przytulną sypialnię, użyteczną garderobę, a ponadto dodatkową łazienkę. W ofercie ich producentów znajdziemy wiele modeli, które różnią się od siebie znacznie zarówno parametrami, jak i właściwościami. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Okna dachowe Skylight Premium - światło wprost z natury

Okna dachowe znacznie wpływają na estetykę całego wnętrza. To rola, jaką spełniają, zaraz po tym, jak odegrają najważniejszą – wpuszczą do niego naturalne dzienne światło. Warto też pamiętać o tym, że to właśnie okna połaciowe zapoczątkowały rewolucję w adaptacji poddaszy. Przykładem są okna dachowe Skylight Premium, dostępne w ofercie firmy Dobroplast, które pomogą stworzyć atrakcyjne i komfortowe pomieszczenia „pod dachem”.

ISO I6 - okno dachowe e na ciężkie mrozy

Trzyszybowe, obrotowe okna ISO I6 marki INSYGNO, firmy OKPOL, zabezpieczają poddasze przed utratą ciepła, nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych. Jest to możliwe za sprawą bardzo dobrego współczynnika przenikania ciepła wynoszącego dla całego okna Uw=1,0 W/m?K.