Diamenty Stolarki na targach Warsaw Build 2016

Diamenty Stolarki na targach Warsaw Build 2016

Do 18 września 2016 r. można zgłaszać wyroby na konkurs  „Diamenty Stolarki” organizowanego z myślą o producentach stolarki otworowej. Jego celem jest podkreślenie roli, jaką odgrywa na rynku ciekawy design. Wyróżnione prace będzie można obejrzeć podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016, które odbędą się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w Warszawie.

W skład konkursowego jury wchodzą eksperci branży, architekci oraz potencjalni nabywcy zgromadzeni na targach Warsaw Build 2016. To właśnie oni wyłonią najlepszych producentów w kategoriach: okna, drzwi, bramy garażowe oraz osłony okienne.

Diamenty Stolarki – innowacyjne wzornictwo

Kryteria, jakie będzie brało pod uwagę jury to innowacyjne wzornictwo oraz nowatorskie rozwiązania. Finaliści zaprezentują się w strefie konkursowej targów, w warszawskim Centrum EXPO XXI podczas IV Międzynarodowych Targów Warsaw Build 2016.

Wydarzenie jest największą w regionie okazją do spotkań dla przedstawicieli branży budowlanej: inwestorów, architektów, producentów materiałów budowlanych i montażystów z całego świata. Równolegle na stronie internetowej organizatora www.warsawbuild.pl odbywać się będzie głosowanie internautów.

Udział w konkursie „Diamenty Stolarki” jest bezpłatny. Zgłoszenia przesyłać można do 18 września 2016 na adres: konkurs@warsawbuild.pl.

źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz