Okna Pixel od Oknoplast

Okna Pixel od Oknoplast

Okna Pixel od Oknoplast są propozycją na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w domu i mieszkaniu. Wyposażono je w klamki dESIGN+, które jak zapewnia producent, stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem. 

Szczególnie w okresie wakacyjnym wiele osób obawia się o swój majątek pozostawiony bez opieki podczas urlopowego wyjazdu. Istnieją jednak sprawdzone metody na zabezpieczenie mieszkania. Złodzieje najczęściej wyszukują najsłabsze punkty w drzwiach i oknach, więc to na nie warto zwrócić uwagę. Ważne są: sposób wykonania, certyfikaty, ale też możliwość dopasowania dodatkowych zabezpieczeń.

Okna Pixel od Oknoplast z klamką dESIGN+

Pierwszym krokiem do zabezpieczenia naszych okien powinno być ich dokładne zamykanie na czas nieobecności. Zanim jednak zatrzaśniemy je porządnie, warto wybrać takie, które będą wyposażone w odpowiednie blokady. Okna PIXEL z klamkami dESIGN+, dostępne również z zamkiem, które jak zapewnia producent, oprócz minimalistycznego i stylowego wyglądu, mają dodatkowe zabezpieczenie przed złodziejami.

Okna Pixel od Oknoplast klamka

Okna Pixel od Oknoplast – mocne okucia

Zastosowane okucia w nowych oknach – Maco dESIGN+ wyposażono w zaczepy antywyważeniowe Safety Plus przykręcane do stalowego zbrojenia oraz specjalnie opracowane czopy i.S (niem. inntelligente Sicherheit – inteligentne zabezpieczenie). Jeśli chcemy podwyższyć ochronę naszych okien, warto rozważyć użycie dodatkowych zaczepów, zgodnych z normą europejską, która dzieli stolarkę okienną na antywłamaniowe klasy odporności „RC”.

Model Pixel wyposażono także w antywłamaniowe szyby, a folia, którą jest pokryta szyba – w momencie uderzenia sprawia, że jest „przytrzymywane” i pozostaje na swoim miejscu. To także duży atut, gdy dojdzie do przypadkowego stłuczenia – mamy wtedy pewność, że nikt z domowników nie zrani się odłamkami.

źródło: Oknoplast

Jeden komentarz

Dodaj komentarz